Airush SMART BAR II 5th line 45/52/55/62 Adj.

Smart Bar 2013

 

Manuál k nastavení délky hrazdy naleznete zde.


  • Variabilita 45/52/55/62x4/5th line- SMART BAR má jedinečný systém skutečného zkrácení hrazdy z 62 cm na 45 cm a univerzální koncept, který Vám umožní používat Airush Smart bar jak 4 tak 5 ti lajnový.
  • Bezpečnost - bezpečnostní odpalovací systém „Brain Quick“ – Konečně se hlavní výrobci kitů dohodli na standardu odpálení založený na pohybu ruky od sebe a tím uvolnění pojistky chicken loopu.
  • Jeden systém odpálení u 4/5 ti lajnového baru - díky použitému systému vyvázání V3 u 4 lajnových kitů je z uživatelského hlediska jedno, zda používáte 4 nebo 5 ti lajnový systém. Oba využívají k zajištění kitu po odpálení prostřední šňůry. Ta, v případě 5 ti lajnového setupu, přechází v 5 tou lajnu, u 4 lajnového typu je uchycena na středové šňůře.
  • Rotujte si, jak dlouho chcete, 5 tou lajnu nezamotáte - dalším příjemným detailem je tažení bezpečnostní šňůry středem odpalovacího systému a uchycení chicken loopu na tažnou šňůru přes rotující kužel. Tím se zabrání namotávání 5 té lajny na středové šňůry při rotacích. Nápad je to starý, ale úspěšné FUNGUJÍCÍ realizace se dočkal až nyní.
  • Auto-orienting - při unhooked tricích je chicken loop usazen  tak, abyste se mohli opětovně zaháknout.
  • Depower strap nad hrazdou x Depower zásek pod hrazdou – volba je na vás! Oba nabízejí stejnou délku chodu hrazdy.
  • Leash – ideální krátká, aby nevadila, dostatečně elastická pro handelpassy! Leash má již standardně kvalitní karabinu, která vám nebude třepit šňůry svými ostrými hranami a nepraskne po pár hodinách používání. Pro odpálení leashe je opět použit standardní systém trhnutí od sebe.

 

Velikosti

univerzální hrazda

Airush kite brain

bar end

Nenech si ujít žádnou novinku, soutěž, akci nebo ocenění airush jezdců a přihlaš se k odběru novinek!