Kite Airush Lithium 2013

Lithium O

Airush Lithium , vítěz několika testů a obecně velmi dobře přijímaný kite, který díky své univerzálnosti potěší jak začínajícího jezdce, tak freeride, wave nadšence.

Vylepšit již tak kvalitní kite, jakým byl model 2012 byla opravdu výzva a faktem je, že vrchlík doznal nepatrných změn, co se týče geometrie, rozdíly jsou hlavně v detailech, které dále zpříjemňují zážitek z jízdy.

Lithium opět výrazně předstihuje své konkurenty v mixu stability, jednoduchosti startu z vody, ve stabilním tahu již od spodní hranice větrného rozsahu, intuitivním ovládáním a standardně skvělým bezpečnostním systémem.

Lithium je vyvázano V3 sytémem.
Doporučená hrazda: Smart Bar 2013 4 lines, alternativně Analog Bar.

 

 

Lithium Lightwind koncept

Na platformě Lithia vznikl nový koncept kitů do slabého větru reprezentovaný 16 metrovým Lithiem One – kite má pouze jednu střední výztuhu (strut) a zcela jedinečným kitem Lithiem 18 m2 ZERO, jehož unikátní tvar vrchlíku umožňuje opustit od příčných výztuh (pouze náběžná hrana ) a tím docílit neuvěřitelně nízké hmostnosti 3,5 kg.
Díky nízké váze (obvyklá u 10 m kitů), dobrým startům z vody, a zachováním kladných charakteristik Lithia, se posouvá další větrná hranice a přichází kite, s kterým si užijete zábavu freeridu, kterou vám žádná komora nabídnout nemůže.

 

Velikosti

5/6/7/8/9/10/12/14/16 ONE/18 ZERO

Wind Range

 

Nenech si ujít žádnou novinku, soutěž, akci nebo ocenění airush jezdců a přihlaš se k odběru novinek!