access
Alex flesh
alex livewire
bas lithium
bas livewire
bear cipher
bear converse
bear wave
bruno
mark varial x
oswald compact
oswald compact

Kite škola

Nabídka kite kurzů:

 

Kdo kite kurzy učí?

Společnost Kitesport byla založena v dubnu 2008 jako přirozený důsledek 4 leté úspěšné spolupráce společnosti Pegas 2000 s.r.o.[1] a MULDA KLUBu o.s.[2]

Kitesport s.r.o. – činnost

Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti powerkitingu.
Společnost těží z více jak 10 leté zkušenosti instruktorů firmy Pegas a 6 ti leté praxe instruktorů MULDA KLUBu.


Oficiální kurzy probíhají již od roku 2002. Na základě těchto zkušeností byl ve spolupráci s FTVS University Karlovy vytvořen výukový program APČR (Asociace powerkitingu České republiky). Díky této metodice výuky Vám můžeme nabídnout osvědčený program rychlého a bezpečného zvládnutí základních i pokročilých dovedností v powerktitingu.
Kurzy sestávají jednak z teoretické přípravy (technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost), tak samozřejmě z praktické části. Výuka je doplněna videoprojekcí ze světa powerkitingu, výukovými filmy natočenými jak v Čechách, tak v zahraničí.
V kurzu využíváme moderní techniku (záchranný motorový člun, dodávky pro přepravu vybavení, obytného vozu, který poskytne základní hygienické zázemí kdekoli v terénu, video kamery pro natáčení studentů pro potřeby kinematické analýzy, vysílaček apod.), která dále zvyšuje efektivity a bezpečnost výuky.

Jsme nejlépe vybavenou školu disponující vybavením pro hromadné akce (až 100 osob) a zázemím školícího centra v Praze, Českých Budějovicích, Černé v Pošumaví (kite beach), Orlických horách, Krušných horách.

Kromě kurzů v ČR máme zkušenosti s pořádáním kurzů v zahraničí (Německo, Francie, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Karibik – Martinik, Grenadiny).

Společnost se zaměřuje i na kurzy pro juniory (děti od 8 let), handicapované (spolupracuje s se sdružením Adrenalin bez bariér), pořádá dívčí kempy a podporuje sportovní akce pro širokou veřejnost (Ladronka fest).


Pojištění odpovědnosti – naše společnost je pojištěna na 10 milionů korun po celé Evropě.
Při akcích mimo Evropu sjednáváme časově omezené pojištění.


Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím
Kitesport s.r.o. provozuje největší kamenný krám v ČR s vybavením na powekiting a paragliding. Nabízené zboží je rovněž vystavené na internetovém shopu www.kitesport.cz.

 

Nenech si ujít žádnou novinku, soutěž, akci nebo ocenění airush jezdců a přihlaš se k odběru novinek!