airush kiteboarding

Diamantový balíček

Diamantový balíček

Balíček speciálně šitý na míru něžnému pohlaví. Obsahuje kite Airush Diamond V5, vel. 9 + prkno Airush Diamond V6 + Acces Bar. To vše s neuvěřitelnou slevou 41% !!!

Dodání do 2-3 týdnů
63 292 Kč 37 599 Kč

O produktu

DIAMOND V5 vel. 9m

Všestranný, výkonný a stabilní all-around kite speciálně vytvořený právě pro ženy. 

Diamond se vyznačuje vytříbeným profilem a vyváženou konfigurací, která osloví široké spektrum uživatelek, od wave, foiling a freeride až po freestyle. Je stabilní a uživatelsky přívětivý, přesto však dobře reaguje jak na řízení, tak na dodávku energie. I ti nejlehčí jezdci mohou snadno dostat draka na okraj letového okna i za silného větru.

Standardní prodejní cena 34.725,-Kč

 

DIAMOND V6 board

Diamond je dokonalá dámská freeridová deska. Je vytvořená speciálně pro menší, lehčí jezdce, má skvělou kombinaci měkčího ohybu, užšího relativního obrysu, snížené hmotnosti a užšího postoje. Díky tomu je perfektní pro každého, kdo posouvá své hranice, aniž by to snížilo hravost a ovladatelnost vhodnou pro mírně pokročilé.

Standarní prodejní cena 14.685,-Kč

 

ACCES BAR

Access Bar byl navržený pro menší jezdce, se zaměřením na kompaktnější nastavení ovládání s menším chickem loopem a kratším depowerem. Trimovací strap je vždy snadno na dosah, což je naprosto zásadní pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. Snížení průměru baru je ideální zejména pro jezdce s menšími dlaněmi a zajišťuje pohodlnější držení při jízdě.

Standarní prodejní cena 13.882,-Kč

 

Galerie