airush kiteboarding

LIVEWIRE TEAM v8 NEW

LIVEWIRE TEAM v8 NEW

Karbonová závodní high performance freestyle mašina
Dokonalá rovnováha váhy, rockeru a tuhosti
Dokonalý pop, rychlé rotace, měkké a kontrolovatelné přistání, lehký pod nohama. 

Dodání do 2-3 týdnů
26 377 Kč

O produktu

Livewire Team je ten pravý board pro dravého freestyle jezdce, který hledá dokonalou rovnováhu váhy, rockeru, tuhosti a odezvy. Tvar má hluboký channel a konkávní kombinované dno ve spojení s největším rockerem z boardů v naší nabídce, což z něj činí mašinu na vyhrávání soutěží. S optimalizovaným 3D konturami má Livewire Team naprosto neskutečný pop, který pomáhá při rychlých rotacích během pokročilých triků, pomáhá s absorpcí nárazů, a to vše při zachování té nejnižší možné hmotnosti.

  • Dostupné v: 138×41; 140×42; 142×43 (požadovanou velikost uveďte do poznámky)

2K SPREAD TOW CARBON - uhlíková vlákna maximalizují tuhost a pevnost.

TRIAX CARBON legendární směs odolnosti a nízké hmotnosti, díky čemuž zaručí bezvadný pop, odezvu a agresivitu a snadno vás tak dovedou až na stupně vítězů.  

ABS REINFORCED RAILS & INSERTS Už žádné vytažené nebo zlomené vložky z tvrdých přistání nebo nárazů. Vyztužené vložky ABS, které jsou k dispozici na všech deskách Airush, vytvářejí maximální odolnost, ať už jedete s botami, pady nebo strapy.

PALOWNIA MULTIZONE BIOTECH CORE - Airush Multi-zone Biotech Construction je vertikální sendvičové jádro ze dřeva paulovnie. Tato vícevrstvá konstrukce vytváří z přírodního materiálu konzistentní hustotu. Naše dřevěná jádra jsou proslulá svou odezvou, trvanlivostí a hladkostí a jsou kombinována s univerzální kombinací laminátů v závislosti na požadavcích každého modelu pro všestranný výkon a trvanlivost.

 

3/10
Freeride
10/10
Freestyle
8/10
Wakestyle
0/10
Progression

Galerie