airush kiteboarding

LIVEWIRE v8 NEW

LIVEWIRE v8 NEW

Vyladěný twintip vhodný na freestyle, wake a jízdu v parku na překážkách.
Nejagresivnější a nejodolnější deska v řadě.
Duratech Response Glass a Triax technology.

Dodání do 2-3 týdnů
17 696 Kč

O produktu

Spousta výkonu bez kompromisů a sníženého pohodlí. Ať jezdíš v botech nebo bez, Liwevire neskutečně dobře reaguje pod nohama, drží hranu, má skvělý pop, zkrátka tě vystřelí z trenek ani nemrkneš. Slinutá základna HD Grindrite, hluboké channels, konkávní kombinované dno a high rocker. Tato kombinace dělá  z Livewire nejagresivnější a nejodolnější freestyle a wakestyle desku v našem  sortimentu. 

Dostupné v: 138×41; 140×42; 142×43; 147×43 (požadovanou velikost uveďte do poznámky)

AR GLASSLayup je striktně zaměřen na odolnost a odezvu a zajišťuje perfektní kombinaci pro všechny potřeby freeridu. Tato konstrukce je jednoduchá, ale účinná pro hladkou, snadnou a odpouštějící jízdu.

ABS REINFORCED RAILS & INSERTS Už žádné vytažené nebo zlomené vložky z tvrdých přistání nebo nárazů. Vyztužené vložky ABS, které jsou k dispozici na všech deskách Airush, vytvářejí maximální odolnost, ať už jedete s botami, pady nebo strapy.

PALOWNIA MULTIZONE BIOTECH CORE - Airush Multi-zone Biotech Construction je vertikální sendvičové jádro ze dřeva paulovnie. Tato vícevrstvá konstrukce vytváří z přírodního materiálu konzistentní hustotu. Naše dřevěná jádra jsou proslulá svou odezvou, trvanlivostí a hladkostí a jsou kombinována s univerzální kombinací laminátů v závislosti na požadavcích každého modelu pro všestranný výkon a trvanlivost.

 

3/10
Freeride
8/10
Freestyle
10/10
Wakestyle
0/10
Progression

Galerie