airush kiteboarding

SWITCH v11 NEW - complete

SWITCH v11 NEW - complete

pohodlné prkno pro začátečníky i pokročilé jezdce

sešikmené hrany pro maximální kontrolu při hranění, vynikající stoupavost

Multizone Biotech jádro*

Dodání do 2-3 týdnů
14 090 Kč

O produktu

Switch je prkno s nejdelší historií ve světě kiteboardingu, je to ultimátní freeride a all-round mašina ideální pro jezdce, kteří se chtějí rychle zdokonalovat ve svých schopnostech. Nabízí velmi pohodlné a snadné ovládání. Tvar jednoduché konkávy a freeride rockeru zajistí progresivní, živou, ale hladkou jízdu a úzké hrany umožní snadný upwind.

  • Dostupné v: 132x39, 135x40, 138x41, 141x42, 144x43, 148x44, 152x4 (požadovanou velikost uveďte do poznámky)

* Airush Multi-zone Biotech Construction je vertikální sendvičové jádro ze dřeva paulovnie. Tato vícevrstvá konstrukce vytváří z přírodního materiálu konzistentní hustotu. Naše dřevěná jádra jsou proslulá svou odezvou, trvanlivostí a hladkostí a jsou kombinována s různými typy laminátů v závislosti na požadavcích každého modelu, a to tak, aby byl zajištěn všestranný výkon a trvanlivost.

SWITCH vs. SWITCH TEAM

Switch je freeridová deska pro začátečníky i pokročilé, snadno a lehce ovladatelná s vysokou stoupavostí.

Switch Team přebírá všechny vlastnosti Switche a plus přidává některé prvky zajišťující vyšší výkon prkna pro náročnější jezdce.

Zejména jsme mezi nohy jezdců přidali prvky z čediče, díky čemuž je deska pevnější a tužší. Díky rovnějšímu obrysu než mají modely Apex/Apex Team je Switch Team vynikající alternativou v této řadě vhodný pro freestyle na rovné vodě.

10/10
Freeride
3/10
Freestyle
0/10
Wakestyle
10/10
Progression

Galerie

Videa

Switch & Switch Team Tech Video